Video

 

Virtual Tour

 

facebook

 

twitter

 

holiday-check

 

tripadvisor

 

Zoover logo

 

 

aa 

ODALAR

Konaklama: Bahçedeki Villalarda "Club ve Aile Odaları" ve Otel Ana binasında "Superior Oda ve Junior Suite" olmak üzere tesiste toplam 352 oda mevcuttur.

 

rooms

- JUNIOR SUIT ODALAR 

Herbiri deniz manzaralı olan bu "geniş" odalar, otel odalarında bulunan tüm donanımlara sahip olup, bu odalarda otel odalarına ilaveten bir adet yatak olarak da kullanılabilen "oturma grubu" mevcuttur. 

- AİLE ODALARI

Aile Odaları bahçelerdeki villalarda bulunmakta olup iki tip aile odası mevcuttur: " İki odalı Aile odası " (İki yatak odalı) ve " Üç Odalı Aile Odası " (iki yatak odası ve bir oturma odasından oluşmaktadır). Aile üniteleri 2+2'den 6 yetişkine kadar konaklama imkanı vermektedir.

İki Odalı Aile Odası (asgari 3 Büyük, azami 2+2): Odalardan birinde 1 adet "çift kişilik" odada da 2 adet "tek kişilik" yatak bulunmaktadır. Tüm aile odalarında uydu TV, merkezi klima (belirli saatlerde), telefon, minibar, saç kurutma makinası, WC, duş, balkon veya teras mevcuttur.

Üç Odalı Aile Odası (asgari 4 Büyük, azami 6 Kişi): İki odalı aile odalarına ilaveten içerisinde 1 adet"yatak olarak da kullanılabilen sofa bulunan (standart) oturma odası vardır. 6.Kişi için oturma odasına ilave yatak konulur.

- OTEL ODALARI

Otel ana binasında bulunmaktadırlar ve hepsi deniz manzaralıdır. Her odada 1 adet "çift kişilik" veya 2 adet "tek kişilik" yatak mevcuttur, gerektiğinde odaya ilave yatak konulabilmektedir. Otel odalarında; Uydu TV, Merkezi klima (belirli saatlerde), telefon, minibar, Banya (Küvet)/WC, saç kurutma makinası ve balkon mevcuttur.

- CLUB ODALARI

Bahçe içerisindeki 2-3 katlı villalarda konumlanmışlardır. Herbir villa odasında standart olarak; 1 adet çift kişilik ve bir adet tek kişilik yatak bulunmakta olup, bunlara ilave olarak bebek yatağı da konulabilmektedir. Uydu TV, Merkezi klima (belirli saatlerde), telefon, minibar, saç kurutma makinası, WC, duş, balkon veya teras bulunmaktadır.